Догляд за кварцевим каменем

Догляд за кварцевим каменем


Кварцевий камінь – є екологічно чистим, твердим і практично ідеальним матеріалом сьогодення, який для підтримки своєї естетичності та краси вимагає докладання мінімальних зусиль. При належному догляду камінь з часом не втрачає своєї краси та практичності. Він не вигорає, не змінює колір, нічого не поглинає та не виділяє.

Основні рекомендації

-          Для щоденного догляду за виробами – використовуйте вологу м’яку губку або ганчірку з мікрофібри. Більшість повсякденних забруднень витираються водою або звичайним мильним розчином.

-          Не слід використовувати грубі ганчірки, порошки для чищення та пасти для протирання кварцового каменю. Це може пошкодити поліровку поверхонь,внаслідок чого з’являться подряпини.

-          Не піддавайте вироби впливу агресивних хімічних речовин, які містять в собі розчинники фарб, хлор метилену, ацетону, кислоти тощо… Так, наприклад, пляму від лаку для нігтів можна змити безацетоновим засобом для зняття лаку, після чого промити водою.

-          Плями від кави, буряка, соків та подібних речовин легко видаляються звичайною водою. Проте, не рекомендується залишати розлитий сік чи каву на поверхні довше ніж на кілька годин.

-          Кварцевий камінь є доволі твердим матеріалом та стійким до дії підвищених температур. Проте, не слід ставити на нього каструлі та сковороди зняті безпосередньо з вогнища плити чи духової шафи. Завжди використовуйте захисні підставки та дощечки.

-          Не бажано різати продукти безпосередньо прямо на столешні. Це спричинить появу подряпин на поверхні.